Girgensona Bufalo «Sabres» cieš bezierunu zaudējumu pret «Flames»

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" trešdien mājās ar 1:5 piekāpās Kalgari "Flames" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Latvijas hokejists rezultativitātes punktus neguva, un diez cik labāk neveicās arī viņa komandai, kas vienīgos vārtus iemeta mača izskaņā.

Girgensons spēlēja 17 minūtes (17:13), divreiz meta pa vārtiem un veica trīs spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja komandā dalītu sliktāko lietderības rādītāju -2.

Pirmajās divās trešdaļās Kalgari klubs, kas turpina cīņu par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, panāca 5:0 pārsvaru, un tikai 18 sekundes pirms mača beigām Keisijs Nelsons guva mājiniekiem prestiža vārtus.

Ar 67 spēlēs gūtiem 53 punktiem "Sabres" ir pēdējā vietā Austrumu konferencē, no tuvākajiem konkurentiem Otavas "Senators" atpaliekot trīs punktus, turklāt sāncenšiem ir divas spēles rezervē. Nākamo spēli Bufalo klubs aizvadīs jau ceturtdien Otavā pret "Senators".

Girgensons šosezon 61 spēlē ir iemetis septiņus vārtus un piecas reizes rezultatīvi piespēlējis.