Daugaviņš izceļas ar diviem vārtiem un piespēli Maskavas «Dinamo» uzvarētā KHL spēlē

Kaspars Daugaviņš ceturtdien izcēlās ar diviem iemestiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, kurā Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Maskavas "Dinamo" ar 7:3 Omskā uzveica vietējo "Avangard", liecina rīkotāju informācija.

Otrās trešdaļas vidū pēc Daugaviņa piespēles Maksims Pestuško nodrošināja viesiem vadību ar 2:0, savukārt pēdējā periodā Daugaviņš guva divus vārtus pēc kārtas un palielināja "Dinamo" pārsvaru līdz 6:2.

Ceturto reizi sezonā Daugaviņš spēlē iemeta divus vārtus, taču pirmoreiz nopelnīja trīs rezultativitātes punktus. Pa vārtiem Daugaviņš meta trīs reizes un laukumā pavadīja nepilnas 16 minūtes (15:43). Otrs "Dinamo" latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums spēlēja 13 minūtes (13:11) un divreiz meta pa vārtiem.

Ar 42 spēlēs iekrātiem 85 punktiem Maskavas "Dinamo" ieņem 4.vietu KHL Rietumu konferencē. Daugaviņš 39 spēlēs ir nopelnījis 30 rezultativitātes punktus par 16 vārtiem un 14 rezultatīvām piespēlēm, kļūstot par Maskavas "Dinamo" rezultatīvāko spēlētāju. Karsuma rēķinā ir 17 (7+10) rezultativitātes punkti.