Daugaviņš ar ripu tukšos vārtos nostiprina Maskavas «Dinamo» uzvaru

Kaspara Daugaviņa precīzais metiens tukšos vārtos cīņas izskaņā otrdien veicināja Maskavas "Dinamo" uzvaru 2:0 pār Jaroslavļas "Lokomotiv" Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), liecina rīkotāju informācija. Maskavas klubs revanšējās "Lokomotiv" par zaudējumu pirms piecām dienām Jaroslavļā.

Daugaviņš precīzi ripu raidīja septiņas sekundes pirms spēles beigām, kad "Lokomotiv" vārtsargu bija aizstājis laukuma spēlētājs. Rezultātu spēlē sešarpus minūtes pirms pamatlaika beigām atklāja Dmitrijs Pestunovs.

Galvenā trenera Harija Vītoliņa vadītās Maskavas "Dinamo" otrs Latvijas uzbrucējs Mārtiņš Karsums spēlēja 15 minūtes (14:54) un divreiz meta pa vārtiem. Divi metieni bija arī 17 minūtes (17:22) laukumā pavadījušā Daugaviņa rēķinā.

Jaroslavļas komandā nespēlēja Jānis Sprukts, jo uzbrucējs dziedē savainojumu un izlaida sesto cīņu pēc kārtas.

Daugaviņš šosezon ir iemetis sešus vārtus, turpretim divreiz pretinieku vārtsargus ir pārspējis Karsums.