Bļugers rezultatīvi piespēlē Pitsburgas «Penguins» zaudētā NHL spēlē

Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" trešdien viesos ar 2:3 zaudēja Tampabejas "Lightning" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina organizatoru informācija. Latvijas uzbrucēja rēķinā bija viena rezultatīva piespēle.

Bļugers asistēja Brendonam Tanevam, kurš otrajā trešdaļā atjaunoja neizšķirtu, panākot 1:1. Līdz pēdējam pārtraukumam Džeiks Gencels izvirzīja "Penguins" vadībā, tomēr trešajā periodā Sedrika Pakē un Viktora Hedmana iemesti vārti nosvēra uzvaras kausus par labu mājiniekiem. Hedmans izšķirošo ripu iemeta pēdējā minūtē, "Lightning" spēlējot skaitliskā vairākumā.

Laukumā Tedijs bija 16 minūtes (16:28), divreiz meta pa vārtiem un uzvarēja astoņos no 15 iemetieniem, bet viņa lietderības rādītājs bija pozitīvs +1.