Bļugers izvicina dūres «Penguins» uzvarā; Merzļikina un Balcera komandas zaudē

Latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvēta Pitsburgas "Penguins" sestdien ar 3:0 divīzijas līderu cīņā pārspēja Vašingtonas "Capitals". Savukārt Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" ar 1:2 pagarinājumā zaudēja Karolīnas "Hurricanes". Tikmēr Balcera Sanhosē "Sharks" ar 3:4 piekāpās Kolorado "Avalanche", vēsta Nacionālā Hokeja līga (NHL).

Bļugers spēlēja 12 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā pa vārtiem nemeta, bet pielietoja vienu spēka paņēmienu. Viņš arī uzvarēja 33% iemetienu un saņēma piecas soda minūtes par kaušanos. Spēli Bļugers noslēdza ar neitrālu +/- koeficientu.

Jau otro reizi pēdējo piecu dienu laikā Bļugers saņem piecu minūšu sodu par cimdu nomešanu. Trešā perioda vidusdaļā latvietis saķērās ar "Capitals" spēlētāju Brendenu Dilonu, par ko bija izteikti sašutis. Bļugers nekautrējās uzsākt dūru cīņu ar augumā raženāko Dilonu, taču cīņa ātri vien beidzās par labu Vašingtonas spēlētājam.

Bļugers iesaistās asumos

Pitsburgas komandai šī bija otrā uzvara pār "Capitals" pēc kārtas. Tas "Pingvīniem" ļāvis vienpersoniski nostabilizēties līderpozīcijā NHL Austrumu divīzijā ar 71 punktu 52 spēlēs. Par diviem punktiem mazāk ir galvaspilsētas klubam, kas aizvadījuši par maču mazāk.

Pitsburgas "Penguins" un Vašingtonas "Capitals" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr citā spēlē Merzļikins atvairīja 31 no 33 metieniem jeb 93,9%.

Rezerves vārtsargs šajā spēlē bija Matīss Edmunds Kivlenieks.

Šī bija trešā "Blue Jackets" spēle pēc kārtas, kur uzvarētāju noteikšanai ar 60 spēles minūtēm nepietika. Divās no šīm trim spēlēm gan tika piedzīvoti zaudējumi.

Sezonas kopvērtējumā "Blue Jackets" ar 43 punktiem 52 spēlēs ir pēdējā astotajā vietā NHL Centrālajā divīzijā.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Karolīnas "Hurricanes" spēles spilgtākie mirkļi

Citā spēlē Balcers uz ledus bija 12 minūtes (12:19), no kurām sešas sekundes mazākumā. Viņš metienus neveica, bet pielietoja vienu spēka paņēmienu un bloķēja divas pretinieku ripas. Latvietis bija laukumā visos pretinieku vārtu guvumos, esot vienīgais spēlētājs komandā, kurš spēli noslēdza ar +/- koeficientu -4.

Sanhosē "Sharks" un Kolorado "Avalanche" mača zīmīgākās epizodes

Sezonas kopvērtējumā "Haizivis" ar 45 punktiem 51 spēlē ir sestajā vietā NHL rietumu divīzijā.

Pirmdien "Blue Jackets" uzņems Nešvilas "Predators", "Penguins" viesosies pie Filadelfijas "Flyers", bet "Sharks" trešo reizi pēc kārtas spēlēs pret "Avalanche".