Bļugers gūst vārtus un palīdz «Penguins» gūt panākumu papildlaikā

Teodors Bļugers piektdien atzīmējās ar sestajiem gūtajiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Nacionālās Hokeja līgas (NHL) sezonā, palīdzot Pitsburgas "Penguins" ar 4:3 pagarinājumā pieveikt Kolorado "Avalanche". Savukārt citā mačā Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas "Senators" ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Detroitas "Red Wings", vēsta NHL.

Bļugers spēlēja 20 minūtes (20:16), no kurām 25 sekundes skaitliskajā vairākuma un teju trīs minūtes (2:51) mazākumā. Sev atvēlētajā laikā latvietis guva vārtus, atdeva rezultatīvu piespēli, izpildīja piecus metienus pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Vārtu Bļugers guva skaitliskajā vairākumā, kad pēc diagonālas piespēles saņēma ripu netālu no vārtiem. Ar vienu pieskārienu hokejists to raidīja vārtos, panākot rezultātu 1:1.

Bļugers izlīdzina rezultātu

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Papildlaika izskaņā Bļugers ievadīja Pitsburgas uzbrukumu, ievelkot ripu zonā pa laukuma malu. Tālāk viņš kaučuku atspēlēja partnerim pret vārtiem, kurš to iešāva pretinieku cietoksnī, "pingvīniem" tiekot pie otrā panākuma pēc kārtas.

Bļugers atdod rezultatīvu piespēli pagarinājumā

Savukārt citā mačā Balcers spēlēja vien astoņas minūtes (8:07). Šajā laikā viņš divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Oatavas "Senators" - Detroitas "Red Wings" spēles momenti

Pēc 44 spēlēm "Penguins" ar 59 punktiem atrodas trešajā vietā NHL Austrumu konferencē. Priekšā atrodas vienīgi Vašingtonas "Capitals", kas aizvadījuši par spēli vairāk, sakrājot 65 punktus, kā arī Bostonas "Bruins" ar 63 punktiem 45 spēlēs. "Senators" ar 38 punktiem ieņem konferences 14. pozīciju.

Sestdien "Senators" uzņems Monreālas "Canadiens", savukārt svētdien "Penguins" viesosies pie Arizonas "Coyotes".