Bļugers gūst vārtus «Penguins» uzvarētā spēlē; «Blue Jackets» bez Merzļikina zaudē

Latviešu hokejists Teodors Bļugers otrdien atzīmējās ar vārtu guvumu, kas veicināja Pitsburgas "Penguins" uzvaru pār Ņūdžersijas "Devils" (7:6). Tikmēr citā spēlē Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets" ar 1:5 zaudēja Floridas "Panthers". Merzļikins šajā spēlē bija rezerves vārtsargs, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) infromācija.

Bļugers vārtus guva otrā perioda ievadā, tobrīd panākot 5:0. Latviešu uzbrucējam šis bija sestais precīzais metiens šosezon.

Bļugera vārtu guvums

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Latvietis šajā spēlē uz ledus pabija 16 minūtes (16:04), no kurām trīs minūtes (3:16) skaitliskajā mazākumā. Bļugers guva vienus vārtus, izpildīja vienu metienu, bloķēja vienu pretinieku ripu un uzvarēja 43% iemetienu. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Pēc pirmajām divām trešdaļām rezultāts bija 6:0 "Penguins" labā. Taču pēdējās 20 minūtēs "Devils" hokejisti teju atspēlējās, tomēr pārtraukt sešu zaudējumu sēriju viņiem neizdevās.

Pitsburgas "Penguins" un Ņūdžersijas "Devils" mača spilgtākās epizodes

Tikmēr Merzļikins otro spēli pēc kārtas sāka uz soliņa. Arī šajā mačā Jūnass Korpisalo nedemonstrēja pārliecinošu sniegumu, tomēr Merzļikins šoreiz laukumā laists netika.

Korpisalo atvairīja 28 no 33 metieniem jeb 84,8%.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Floridas "Panthers" spēles zīmīgākie mirkļi

Kolumbusas vienībai šis bija septītais zaudējums pēc kārtas. Turklāt pēdējās 16 spēlēs viņi uzvarējuši vien divas reizes.

Sezonas kopvērtējumā "Blue Jackets" ar 39 punktiem 48 spēlēs ir pēdējā astotajā vietā NHL Centrālajā divīzijā. Savukārt "Penguins" ar 61 punktu 46 spēlēs ir trešie NHL Austrumu divīzijā. Ņujorkas "Islanders" un Vašingtonas "Capitals" 46 spēlēs guvuši vien par punktu vairāk nekā "Pingvīni".

Nākamo spēli "Penguins" aizvadīs ceturtdien, vēlreiz spēlējot ar "Devils", bet "Blue Jackets" viesosies pie Tampabejas "Lightning".