Bļugeram pieticīgs sniegums Pitsburgas «Penguins» hokejistu zaudētā spēlē

Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" otrdien ar 1:4 mājās zaudēja Vinipegas "Jets" vienībai Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina organizatoru informācija. Latvijas uzbrucējs rezultativitātes punktus neguva un nopelnīja mačā sliktāko lietderības rādītāju.

Bļugers spēlēja 17 minūtes (16:50), divreiz meta pa vārtiem un veica trīs spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija negatīvs -3. Labāk Teodoram veicās iemetienos, kur viņš pie ripas tika astoņos no 11 gadījumiem.

Vienīgos vārtus "Penguins" jau pirmajā minūtē guva Sidnijs Krosbijs, taču viesi pēc Villes Heinolas un Nikolaja Ēlersa precīzajiem metieniem līdz pirmās trešdaļas vidum pārņēma vadību. Otrajā periodā Takers Pūlmens un Nīls Pionks nostiprināja "Jets" pārsvaru, nodrošinot komandai kopš 2006.gada pirmo uzvaru Pitsburgā.

Mājas spēļu sēriju "Penguins" noslēgs ceturtdien pret Anaheimas "Ducks". Sezonā trijās spēlēs Pitsburgas klubam ir viena uzvara un divi zaudējumi.