Bļugera Pitsburgas «Penguins» pēc neveiksmīgas spēles galotnes zaudē Karolīnā

Pitsburgas "Penguins" ar Latvijas uzbrucēju Teodoru Bļugeru sastāvā otrdien viesos ar 2:3 pēcspēles metienos zaudēja Karolīnas "Hurricanes" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Laukuma saimnieki pamatlaika beigās panāca izlīdzinājumu un "bullīšos" nodrošināja uzvaru.

Bļugers spēlēja 15 minūtes (15:11), vienreiz meta pa vārtiem un izcēlās ar diviem spēka paņēmieniem, iekrājot neitrālu lietderības rādītāju.

Džastins Viljamss nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad mājinieki vārtsargu bija aizstājuši ar laukuma spēlētāju, guva "Hurricanes" otros vārtus un atjaunoja neizšķirtu. "Bullīšos" vienīgais precīzais metiens izdevās Dagijam Hamiltonam.

"Penguins" hokejisti Austrumu konferencē ieņem 6.vietu ar 89 punktiem 74 spēlēs un turpina cīņu par dalību izslēgšanas turnīrā.