Bļugera «Penguins» uzvar pēcspēles metienos; Balcera «Senators» zaudē

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas „Penguins” ar Teodoru Bļugeru ierindā ceturtdien ar 2:1 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Nešvilas „Predetors”.  Savukārt citā mačā Rūdolfa Balcera Otavas „Senators” ar 1:5 atzina Kalgari „Flames” pārākumu, vēsta NHL.

„Pingvīni” pēcspēles metienu sērijā realizēja vienu no diviem mēģinājumiem, kamēr pretinieki palika „sausā”. Precīzs bija komandas kapteinis Sidnijs Krosbijs.

Bļugers šajā spēlē uz ledus pabija 13 minūtes un vienu sekundi, no kurām teju divas minūtes spēlējot skaitliskajā mazākumā. Viņš arī saņēma divas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr „Senators” piektajā minūtē prata atklāt rezultātu, taču pieci zaudēti vārti pēc kārtas liedza komandai cīnīties par punktiem.

Balcers spēlēja 16 minūtes un 48 sekundes. Nedaudz vairāk nekā divas minūtes viņš spēlēja skaitliskajā vairākumā, savukārt pusminūti uz ledus viņš pabija arī mazākumā. Latvieša kontā viens metiens pa vārtiem un negatīvs lietderības koeficients -1.

Pēc 75 spēlēm „Penguins” ar 91 punktu ieņem sesto vietu NHL Austrumu konferencē. Par spēli mazāk aizvadījuši „Senators”, kas tikuši tikai pie 56 punktiem un ir pēdējie starp 16 austrumu vienībām.