Bļugera «Penguins» pret Balcera «Senators» pārtrauc zaudējumu sēriju; Girgensona «Sabres» zaudē

Latviešu hokejistu savstarpējā duelī Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas „Penguins” otrdien pārtrauca sešu zaudējumu sēriju un ar 7:3 pieveica Rūdolfu Balceru un Otavas „Senators”. Latvieši šajā mačā ar rezultativitātes punktiem neizcēlās. Citā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā zaudējumu piedzīvoja Zemgus Girgensona Bufalo „Sabres”, kas ar 1:3 viesos piekāpās Vinipegas „Jets”, liecina NHL informācija.

Bļugers spēlēja 16 ar pusi minūtes (16:31), no kurām trīs minūtes un 30 sekundes skaitliskajā mazākumā un deviņas sekundes vairākumā. Viņš uzvarēja 43% iemetienu, bet bija vienīgais uzbrucējs komandā, kurš spēli noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Savukārt Balcers uz ledus pabija 14 minūtes un 37 sekundes, no kurām divas minūtes vairākumā (2:22). Viņš vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja divas ripas un atzīmējās ar negatīvu +/- koeficientu -3. Arī Balcera rādītājs bija vājākais starp komandas uzbrucējiem.

Ar trim gūtiem vārtiem šajā spēlē izcēlās „pingvīnu” uzbrucējs Braiens Rasts, savukārt četras rezultatīvas piespēles atdeva Jevgēņijs Malkins. Tikmēr katrs pirmās maiņas uzbrucējs bija precīzs pa reizei, vārtus gūstot Sidnijam Krosbijam, Džeisonam Cukeram un Konoram Šerijam.

Pitsburgas „Penguins” un Otavas „Senators” mača svarīgākie notikumi

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr Girgensons spēlēja 14 minūtes un 35 sekundes, no kurām nepilnas četras minūtes mazākumā (3:46). Viņš izpildīja vienu metienu un divus spēka paņēmienus. Spēli Girgensons noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficentu +1.

Bufalo „Sabres” – Vinipegas „Jets” spēles spilgtākie mirkļi

Sezonas kopvērtējumā Pitsburgas klubs ar 82 punktiem 65 spēlēs ieņem piekto vietu NHL Austrumu konferencē. „Sabres” ar 66 punktiem 66 spēlēs ir 13. vietā, kamēr Otavas „Senators” ar 58 punktiem 67 spēlēs ir 15. pozīcijā.

Ceturtdien gaidāms jauns latviešu duelis, jo Bļugera vienība viesosies pie Girgensona un „Sabres”. Savukārt „Senatros” uzņems Ņujorkas „Islanders”.