Bļugera pārstāvētā «Penguins» pagarinājumā pieveic Filadelfijas «Flyers» hokejistus

Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" piektdien mājās ar 4:3 pagarinājumā pārspēja Filadelfijas "Flyers", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Pie rezultativitātes punktiem Latvijas uzbrucējs netika.

Uzvarētājiem izšķirošos vārtus pagarinājuma pirmajā minūtē guva Sidnijs Krosbijs, kurš iepriekš mačā iekrāja arī divas rezultatīvas piespēles.

Pitsburgas "Penguins" - Filadelfijas "Flyers" spēles epizodes
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Bļugers laukumā bija 19 minūtes (18:41), vienreiz meta pa vārtiem un veica divus spēka paņēmienus, kā arī uzvarēja sešos  no 15 iemetieniem un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Ar 51 spēlē iekrātiem 69 punktiem "Penguins" ieņem 3.vietu Austrumu konferencē. Nākamo spēli klubs aizvadīs svētdien viesos pie līgas līderiem Vašingtonas "Capitals", kas piektdien izbraukumā ar 5:3 uzveica Otavas "Senators" hokejistus. Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers pēc nosūtīšanas uz fārmklubu otaviešu sastāvā vēl nav atgriezies.

Divas ripas "Senators" vārtos iemeta Aleksandrs Ovečkins, kļūstot par NHL vēsturē astoto labāko vārtu guvēju. Sezonā Ovečkins ir guvis 37 vārtus, bet karjerā pretinieku vārtsargus viņš pārspējis 695 reizes.