«Blue Jackets» ielaiž sešus vārtus pēc kārtas un zaudē; Balcers uzvar

Latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins pirmdien iesaistījās pirmajā mačā pēc savainojuma. Merzļikins laukumā devās pēc maiņas, aizstājot Jūnasu Korpisalo, taču viņš nespēja glābt Kolumbusas "Blue Jackets" no sagrāves pret Karolīnas "Hurricanes" (3:7), liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

(papildināts ar Sanhosē "Sharks" uzvaru)

Merzļkins spēlēja pēdējo trešdaļu jeb 20 minūtes. Kopumā pa viņa vārtiem šajā nogrieznī lidoja deviņas ripas, no kurām septiņas viņš atvairīja, bet divas atrada ceļu vārtu tīkliņā. Latvietis apturēja 77,8% metienu.

Savukārt somu kolēģis Korpisalo atvairīja 20 no 25 metieniem jeb 80%.

Pēc veiksmīgā spēles starta "Blue Jackets" vēl pirmajā periodā bija vadībā ar 3:1. Taču turpinājumā sešus bezatbildes vārtus guva "Hurricanes", kas svinēja pārliecinošu uzvaru.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Karolīnas "Hurricanes" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Savukārt citā mačā Rūdolfa Balcera pārstāvēta Sanhosē "Sharks" ar 3:2 pieveica Anaheimas "Ducks".

Balcers spēlēja 14 minūtes (14:15), no kurām vienu minūti un 15 sekundes skaitliskajā vairākumā. Viņš divas reizes pielietoja spēka paņēmienus un bloķēja vienu metienu. Spēli latvietis noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Sezonas kopvērtējumā "Blue Jackets" ar 18 punktiem atrodas uzreiz aiz izslēgšanas spēļu zonas piektajā vietā NHL Centrālajā divīzijā. Savukārt "Sharks" ar 13 punktiem 14 mačos ir sestajā vieta Rietumu divīzijā.

Nākamo spēli Kolumbusas klubs ceturtdien aizvadīs pret Nešvilas "Predators", bet Sanhosē vienība spēlēs pret Sentluisas "Blues".