Balcera vārtu guvums veicina «Sharks» uzvaru NHL mačā

Latviešu hokejists Rūdolfs Balcers trešdien izcēlās ar vārtu guvumu, palīdzot Sanhosē "Sharks" ar 4:2 pieveikt Minesotas "Wild", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Balceram šis bija ceturtais vārtu guvums šosezon.

Balcers ar precīzu metienu izcēlās otrā perioda ievadā, atklājot spēles rezultātu. Liepājnieks saņēma teicamu partnera piespēli, kas viņu izvirzīja vārtu priekšā. Iespēju viņš nelaida garām, nekavējoties apstrādājot ripu un raidot to vārtu augšējā daļā.

Balcers gūst vārtus NHL spēlē

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Latvijas hokejists šajā spēlē uz ledus bija 13 minūtes un 31 sekundi, no kurām minūti (1:07) skaitliskajā vairākumā. Balcers divas reizes meta pa vārtiem un pielietoja vienu spēka paņēmienu. Spēli latvietis noslēdza ar pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Sanhosē komandai šī bija otra uzvarā pēc kārtas. Otrdien viņi Minesostas vienību ar 4:3 pieveica vien pēcspēles metienu sērijā.

Sezonas kopvērtējumā "Sharks" ar 34 punktiem 35 spēlēs ir septītajā vietā NHL Rietumu divīzijā. No ceturtās vietas jeb izslēgšanas spēļu zonas viņus šķir četri punkti.

Piektdien "Sharks" spēlēs ar tiešajiem konkurentiem Losandželosas "Kings".