Balcera «Senators» uzvar pēcspēles metienos; Bļugera un Girgensona klubi pagarina zaudējumu sērijas

Otro uzvaru pēc kārtas sestdien guva Rūdolfa Balcera pārstāvēta Otavas "Senators", kas ar 4:3 pēcspēles metienu sērijā bija pārāki pār Nacionālās hokeja līgas (NHL) pastarīti Detroitas "Red Wings". Savukārt citā mača Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" nenoturēja divu vārtu pārsvaru un ar 2:5 piekāpās Arizonas "Coyotes". Zaudējumu piedzīvoja arī Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins", kas ar 0:5 atzina Sanhosē "Sharks" pārākumu, vēsta NHL.

Balcers spēlēja 15 minūtes un 36 sekundes, no kurām divarpus (2:26) vairākumā. Viņš pa vārtiem šoreiz nemeta, bet izpildīja vienu spēka paņēmienu. Spēli Balcers noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Otavas "Senators" un Detroitas "Red Wings" spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Girgensons spēlēja nepilnas 16 minūtes (15:48), no kurām minūti un 41 sekundi mazākumā un sešas sekundes vairākumā. Girgensons šajā mačā veica vienu metienu, vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku ripu. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Bufalo "Sabres" pēc pirmās trešdaļas bija vadībā ar 2:0, tomēr turpinājumā viņi ielaida piecus vārtus pēc kārtas, Arizonas klubam pārliecinoši gūstot uzvaru.

"Sabres" šis bija trešais zaudējums pēc kārtas.

Bufalo "Sabres" - Arizonas "Coyotes" mača epizodes

Savukārt Bļugers spēlēja nepilnas 15 minūtes (14:45), pusotru minūti (1:27) uz ledus esot mazākumā. Bļugers izpildīja trīs metienus, bet pretinieku vārtus viņam atslēgt neizdevās. Latvietis spēli noslēdza ar negatīvu lietderības rādītāju -1. Tāpat viņš uzvarēja katrā ceturtajā iemetienā.

"Penguins" komanda bez punktiem palikusi jau sešas spēles pēc kārtas.

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 80 punktiem pēc 64 spēlēm ir piektajā vietā NHL Austrumu konferencē. "Sabres" ar 66 punktiem 65 spēlēs ir 13. vietā, bet divas pozīcijas zemāk ir "Senators", kas 66 mačos tikuši pie 58 punktiem.

Otrdien savstarpējo maču Pitsburgā aizvadīs Bļugera un Balcera komandas, kamēr "Sabres" viesosies pie Vinipegas "Jets".