Ar Gudļevski uz soliņa «Lightning» zaudē pagarinājumā pirmajā Stenlija kausa spēlē

Kristers Gudļevskis no rezervistu soliņa trešdien noraudzījās Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē, kurā Latvijas vārtsarga pārstāvētā Tampabejas  "Lightning" ar 4:5 pagarinājumā zaudēja Monreālas "Canadiens", liecina NHL informācija.

Vieta "Lightning" vārtos bija uzticēta Andersam Lindbekam, kurš tvēra 39 no 44 metieniem. Gudļevskis pirmo cīņu Tampabejas kluba sastāvā aizvadīja regulārās sezonas izskaņā, bet Stenlija kausa spēlē Latvijas vārtsargam vēl nav izdevies debitēt.

Tampā aizvadītajā spēlē abas komandas divreiz bija vadībā un divreiz dzēsa vienu vārtu deficītu, bet uzvarētāja noteikšanā izšķiroši bija notikumi pagarinājumā, kura 19. minūtē "Canadiens" uzvaru nodrošināja Deils Veize. "Lightning" vienu vārtu pārsvaru ieguva gan pirmajā, gan otrajā trešdaļā, taču rezultatīvi ik reizi atbildēja arī viesi. Savukārt trešajā periodā paši mājinieki divreiz panāca izlīdzinājumu. No zaudējuma pamatlaikā perioda 14. minūtē "Lightning" izglāba Stīvens Stemkoss, kurš guva savus otros vārtus spēlē.

Iekļūšanai konferences pusfinālā komandai sērijā jāizcīna četras uzvaras. Otro spēli Tampā abas komandas aizvadīs piektdien.