Kolumbusas «Blue Jackets» zaudētā NHL spēlē pa Merzļikina vārtiem met 50 reižu

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins piektdien tvēra 44 no 50 metieniem Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" viesos ar 1:6 zaudēja Kolorādo "Avalanche".

Astoto uzvaru pēc kārtas guvušie "Avalanche" pirmajā trešdaļā nonāca iedzinējos, bet līdz pārtraukumam rezultātu izlīdzināja. Ar diviem iemestiem vārtiem otrajā periodā laukuma saimnieki panāca 3:1, savukārt pēdējā trešdaļā Kolorādo kluba hokejisti vēl trīsreiz pārspēja Merzļikinu.

Divus vārtus uzvarētājiem guva Miko Rantanens, kura rēķinā bija arī viena rezultatīva piespēle. Rantanens ar karjerā gūtiem 259 vārtiem ir NHL vēsturē piektais rezultatīvākais Somijas hokejists.

Kolorādo "Avalanche" - Kolumbusas "Blue Jackets" spēles epizodes

"Blue Jackets" ar 58 punktiem 70 spēlēs ieņem pēdējo 16. vietu Austrumu konferencē. Iespēja pārtraukt trīs zaudējumu sēriju Kolumbusas komandai būs jau sestdien viesos pret Vegasas "Golden Knights".