Bļugers gūst vārtus «Canucks» hokejistu zaudējumā «Wild» komandai NHL mačā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers sestdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, taču viņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks" piedzīvoja zaudējumu. "Canucks" viesos ar rezultātu 1:2 pēcspēles metienu sērijā zaudēja Minesotas "Wild" hokejistiem un pārtrauca četru uzvaru sēriju.

Vienu minūti un 55 sekundes pirms pirmā perioda beigām "Canucks" atstāja vārtu priekšā nepieskatītu Frederiku Gudro, kurš pēc Markusa Folinjo piespēles panāca 1:0 minesotiešu labā. Izlīdzinājumu viesi panāca otrā perioda ceturtajā minūtē, kad Dakota Džouša piespēlēja uz vārtu priekšu, kur pieslidoja Bļugers, Latvijas hokejistam raidot ripu tīklā.

Otrā perioda beigās Bļugers nopelnīja savai komandai divu minūšu vairākumu, taču "Canucks" to neizmantoja.

Minesotas "Wild" - Vankūveras "Canucks" spēles epizodes

Komandas pamatlaikā vairs vārtus neguva un spēle turpinājās papildlaikā, kurā neviena no vienībām uzvaru nenokārtoja, tādējādi divu punktu ieguvēja tika noskaidrota pēcspēles metienu sērijā. Tajā Matss Dzukarello panāca 1:0 mājinieku labā, bet nākamos metienus Andrejs Kuzmenko, Metjū Boldijs, Džonatans Teners Millers, Kirils Kaprizovs un Ēliass Petešons nerealizēja.

Bļugers šajā sezonā 17 spēlēs guvis tris vārtus, atdevis trīs rezultatīvas piespēles un iekrājis pozitīvu lietderības koeficientu +2.

"Canucks" ar 42 punktiem 31 spēlē ir Rietumu konferences vicelīdere, bet "Wild" ar 28 punktiem 28 mačos ieņem desmito pozīciju.

Vankūveras hokejisti nākamo spēli aizvadīs jau svētdien, kad izbraukumā cīnīsies ar Čikāgas "Blackhawks".