Bļugers vienreiz met pa vārtiem «Canucks» zaudējumā «Kings» hokejistiem

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers pirmdien vienreiz meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Canucks" mājās ar rezultātu 2:3 zaudēja Losandželosas "Kings" vienībai, kas svinēja ceturto panākumu pēc kārtas.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 51 sekundi, spēlējot divas minūtes un četras sekundes mazākumā, un vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu, uzvarēja trijos no septiņiem iemetieniem un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pirmajā trešdaļā pēc spēlētām septiņām minūtēm viesus vadībā izvirzīja Kevins Fiala, nepilnas sešas minūtes vēlāk rezultātu izlīdzināja Sems Lafertijs. Otrajā periodā "Kings" izdevās tikt pie divu vārtu pārsvara pēc tam, kad divu minūšu laikā "Canucks" vārtos ripu raidīja Bleiks Lizots un Anže Kopitars. Noslēdzošajā trešdaļā mazāk nekā trīs minūtes līdz pamatlaika beigām mājinieku deficītu samazināja Broks Besers, taču atlikušajā spēles daļā vārti vairs netika gūti, uzvaru izcīnot "Kings".

Vankūveras "Canucks" - Losandželosas "Kings" spēles epizodes

Šilovam paliekot uz rezervistu soliņa, "Canucks" vārtus sargāja Keisijs Desmits, kurš tika galā ar 16 pretinieku metieniem, bet otrā laukuma galā 21 metienu atvairīja Kemerons Talbots.

"Canucks" ar 98 punktiem 72 spēlēs ieņem pirmo vietu Rietumu konferencē un nākamo maču aizvadīs ceturtdien, savā laukumā uzņemot Dalasas "Stars".