Latvijas hokeja Virslīgas pusfināla spēle HK "Prizma" - HK "Mogo/LSPA"

"Zemgale/LLU" komandai sezonas noslēgums Mestis līgā

Latvijas hokeja līgas pusfinālsērijā šovakar trešo uzvaru pār ''Prizmu'' svin ''Mogo/LSPA'' un nonāk uzvarētas spēles attālumā no fināla

«Mogo/LSPA» hokejisti ar trešo uzvaru sērijā pietuvojas Latvijas čempionāta finālam

"Mogo/LSPA" ceturtdien Rīgā ar 4:3 pieveica "Prizmas" hokejistus un Latvijas čempionāta pusfināla sērijā nodrošināja trīs uzvaru pārsvaru, liecina rīkotāju informācija.

Ar minimālu pārsvaru spēlē vadībā pabija abas komandas, līdz trešajā periodā uzvaras kausus savā labā nosvēra "Mogo/LSPA". Seši no septiņiem vārtiem tika gūti, komandām spēlējot nevienādos sastāvos.

Artūrs Ozoliņš pirmajā trešdaļā mazākumā vadībā izvirzīja "Mogo/LSPA", tomēr Kristaps Millers nepilnas minūtes laikā "Prizmai" panāca neizšķirtu. Edijs Brahmanis otrajā periodā nodrošināja vienu vārtu pārsvaru "Prizmai", uz ko ar precīzu metienu atbildēja Rūdolfs Maslovskis. Pēdējā pārtraukumā "Prizma" gan devās, esot minimālā vadībā pēc Kristapa Riekstiņa vārtu guvuma.

"Mogo/LSPA" līdz trešā perioda vidum izmantoja divu spēlētāju skaitlisko pārsvaru, lai Kārlis Ozoliņš rezultātu izlīdzinātu, un pusminūti vēlāk Toms Opelts guva uzvaras vārtus.

Sērijā "Mogo/LSPA" ir vadībā 3:0, un iekļūšanai finālā nepieciešamo ceturto uzvaru komandai iespēja būs gūt nākamajā mačā sestdien.

Otrā pusfinālā "Zemgale/LLU" ar 2:0 ir vadībā sērijā pret Rīgas "Dinamo".