Fani ar hokeja biļešu iegādi pasaules čempionātā uzstādījuši jaunu rekordu

Piektdien, kad sākās lielās hokeja kaislības un pirmās pasaules čempionāta spēles, uzstādīts jauns spēļu biļešu iegādes rekords – 3300 biļetes vienā dienā, LSM.lv atklāja pasaules čempionāta orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis.

Piektdien laistas tirdzniecībā stāvvietu biļetes uz Slovēnijas–Šveices hokeja spēli, un tās esot izpirktas zibenīgi 15 minūšu laikā, atklāja Buncis.

Viņš arī pavēstīja, ka pēdējās nedēļas laikā biļešu pirkšanas rādītāji bijuši gana augsti – vidēji 2000 biļešu dienā. Visvairāk, protams, šobrīd tiek pirktas biļetes uz Latvijas izlases spēlēm, bet favorītos ir arī Čehijas, Slovākijas un Šveices izlašu spēles. Bet, ja čehi un slovāki ir vienmērīgi izdalījuši līdzi jušanas spēkus visa turnīra garumā, tad šveicieši koncentrējas nedēļas nogalēm.

LSM.lv, aprunājoties ar čehu un slovāku faniem, kuri piektdien ievērojamā daudzumā piepildīja gan fanu zonu, gan pilsētu citur, noskaidroja, ka daudzi biļešu iegādi bija atlikuši uz pēdējo brīdi, proti, uz ierašanos čempionāta norises vietā. Jo šādi nereti gadoties tikt pie lētākām biļetēm nekā tirdzniecības sākumā, un tāda prakse esot visos čempionātos, un dažos šāda stratēģija tīri labi nostrādājot.

Arī Buncis atzina, līdzjutēji ir atstājuši biļešu iegādi uz pēdējo brīdi, un ne tikai Latvijas fani. Tiek gaidīts, ka sestdien Rīgā ieradīsies arī vairāki simti Slovēnijas izlases līdzjutēju, kuri ceļu uz Rīgu mērojot ar auto.

Jāatgādina, ka pasaules čempionāta spēļu biļešu tirdzniecība bija gluži gausa, jo līdzjutēji asi kritizēja biļešu cenas, kas nav īsti samērojamas ar Latvijas iedzīvotāju pirktspēju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
A grupa Punkti
ASV
ASV
20
Zviedrija
Zviedrija
18
Somija
Somija
16
Vācija
Vācija
12
Dānija
Dānija
8
Francija
Francija
4
Austrija
Austrija
3
Ungārija
Ungārija
3
B grupa Punkti
Šveice
Šveice
19
Kanāda
Kanāda
15
Latvija
Latvija
13
Čehija
Čehija
13
Slovākija
Slovākija
11
Kazahstāna
Kazahstāna
7
Norvēģija
Norvēģija
6
Slovēnija
Slovēnija
0

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti