Virslīgas čempioni «Spartaks» vēlreiz pārspēj FK «Jelgava» futbolistus

Pērnās sezonas čempionvienība Jūrmalas "Spartaks" piektdien viesos ar 2:1 uzvarēja FK "Jelgava" virslīgas spēlē, informēja rīkotāji. Abu komandu iepriekšējā spēlē pirms nedēļas "Spartaka" futbolisti bija pārāki Latvijas kausa ceturtdaļfinālā.

Jau otrajā minūtē "Spartaks" izvirzījās vadībā pēc Elvja Stugļa precīzā sitiena, bet 32. minūtē Jevgēņijs Kozlovs rezultātu divkāršoja, ļaujot viesiem pirmo puslaiku pabeigt ar 2:0 pārsvaru.

Vladislavs Kozlovs otrā puslaika sākumā neizmantoja labu iespēju ātrā uzbrukumā soda laukumā gūt trešos vārtus. Savukārt Artis Jaudzems atjaunoja mājinieku līdzjutēju cerības, 55.minūtē tiekot pie atlēkušas bumbas un no tuvas distances pārspējot "Spartaka" vārtsargu Jevgēņiju Nerugalu.

"Spartaks" nosargāja uzvaru ar ar četrās spēlēs gūtiem deviņiem punktiem arvien ir pirmajā vietā turnīra tabulā.

Pārējās ceturtās kārtas spēles notiks nākamajās dienās nedēļas nogalē. Debitanti "Babīte/Dinamo" sestdien Piņķos uzņems FK "Ventspils" vienību, bet "Liepāja/Mogo" būs laukuma saimnieki pret RFS. Kārtas noslēgumā svētdien "Riga" FC būs laukuma saimniece pret "Metta/Latvijas Universitāti".