Vācijas futbolisti pārbaudes spēlē piekāpjas Austrijai

Pasaules čempione futbolā Vācijas izlase sestdien pārbaudes spēlē pirms Pasaules kausa finālturnīra, kuram jau pirms nepilnām divām nedēļām tiks dots starts Krievijā, ar 1:2 piekāpās Austrijas valstsvienībai, liecina organizatoru informācija.

Spēlē, kura bija kā atgriešanās pēc traumas Vācijas izlases vārtsargam Manuelam Noijeram, rezultātu 11. minūtē atklāja Mesuts Ozils, izvirzot šobrīdējos pasaules čempionus vadībā. Taču prieki nebija ilgi – Austrijas izlases labā ar vārtu guvumiem izcēlās Martins Hinteregers (53. minūte) un Alesandro Šopfs (69. minūte).

Pamatīgu lietusgāžu dēļ šī draudzības spēle sākās ar 105 minūšu nokavēšanos.

Tikmēr Eiropas čempione Portugāles valstsvienība bez tās galvenā līdera Krištianu Ronaldu sestdien nospēlēja neizšķirti 0:0 ar spēcīgo Beļģijas izlasi. Bezvārtu neizšķirts arī pārbaudes spēlē starp Zviedriju un Dāniju.

Anglijas izlase ar 2:1 sestdien uzvarēja Nigērijas futbolistus. Spēles rezultātu jau septītajā minūtē atklāja Gerijs Kehils, bet pirmā puslaika noslēgumā ar vārtu guvumu atzīmējās Harijs Keins. Nigērijas izlase samazināt rezultāta starpību spēja tikai 47. minūtē, vārtus gūstot Aleksam Isobi.

Dublinā uzvaru izcīnīja Īrijas valstsvienība, ar 2:1 uzvarot ASV izlasi. Ar vārtu guvumiem Īrijas labā atzīmējās Grems Bērks un Alans Džadžs, bet ASV izlases rindās – Bobijs Vuds.

Aizpērn Eiropas čempionāta pārsteigums Islandes izlase sestdien nespēja pārvarēt Norvēģijas futbolistus, ciešot zaudējumu ar 2:3. Uzvarētāju labā vārtus guva Bjorns Jonsens, Džošua Kings un Aleksanders Sorlots. Savukārt Islandes izlases rindās izcēlās Alfreds Finnbogasons un Gilfijs Sigurdsons.

Džovani dos Santos vārtu guvums 13. minūtē ļāva Meksikas izlasei ar 1:0 uzvarēt Skotijas valstsvienību.

KONTEKSTS:

Pasaules kausa finālturnīrs ar 32 valstsvienību dalību notiks no 14.jūnija līdz 15.jūlijam 11 Krievijas pilsētās. Spēles tiešraidē varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.