Slovākijas futbola izlase «Euro 2020» finālturnīru sāk ar uzvaru pār Poliju

Eiropas futbola čempionāta finālturnīra spēlē Sanktpēterburgā Slovākijas izlase ar 2:1 uzvarēja Polijas valstsvienību, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu atklāja Polijas izlases vārstargs Vojcehs Ščesnijs, raidot bumbu savos vārtos un izvirzot pretiniekus vadībā. Rezultātu izdevās izlīdzināt vien otrā puslaika pašā ievadā, kad rezultatīvs bija Karols Linetijs.

69. minūtē uzvaras vārtus Slovākijai guva Milans Škrinjars. Polijas iespējas izlīdzināt rezultātus mazināja arī Gžegoža Kričovjaka nopelnītā sarkanā kartīte.

2021. gada Eiropas čempionāts norisināsies līdz 11. jūlijam, un spēles risinās 11 pilsētās. Finālspēle notiks prestižajā Vemblija stadionā Londonā.

Iepriekšējā Eiropas čempionātā uzvaras laurus plūca Portugāles izlase, kas finālā ar 1:0 uzvarēja mājinieci Franciju.