Sākta pieteikšanās Latvijas Futbola federācijas prezidenta amatam

Latvijas Futbola federācija (LFF) pirmdien paziņojusi, ka sācies kandidātu pieteikšanās process LFF prezidenta, viceprezidenta un valdes locekļu amatiem, informē LFF.

2020. gada LFF kongress, kurā tiks vēlētas jaunās amatpersonas, notiks 24. aprīlī. Prezidenta kandidāta pieteikumus LFF gaida līdz nākamā gada 25. martam, bet uz citiem amatiem kandidāti var sūtīt pieteikumus līdz 1. martam.

Kandidātiem, kuri pretendē uz ievēlēšanu vai pārvēlēšanu jebkurā amatā, jāatbilst vismaz šādiem kritērijiem: pastāvīga dzīvesvieta Latvijas Republikas teritorijā un latviešu valodas pārzināšana atbilstoši augstākā līmeņa pirmajai pakāpei; vecums vismaz 18 gadu, bet ne vairāk par 70 gadiem; nav iepriekš atzīts par vainīgu tīšu, ar amatu nesavienojamu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanā; pēdējo piecu gadu laikā, skaitot no vēlēšanu datuma, nav sodīts par FIFA, UEFA vai LFF ētikas vai disciplināro noteikumu pārkāpumiem, kas nav savienojami ar amatu.

Visus iesniegtos kandidātu pieteikumus un to atbilstību LFF statūtu noteikumiem izvērtēs LFF Vēlēšanu komiteja.

Jau ziņots, ka oktobrī LFF prezidenta amatu zaudēja Kaspars Gorkšs, bet ārkārtas kongresā decembrī LFF biedri nobalsoja par jauno statūtu apstiprināšanu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti