Sāk izmeklēšanu par «Bayern» fanu protestu pret Čempionu līgas biļešu cenām

Eiropas futbola federāciju savienība (UEFA) sāka disciplināru izmeklēšanu par Minhenes "Bayern" fanu uzvedību Čempionu līgas spēlē Beļģijā, kur Vācijas kluba līdzjutēji trešdien meta laukumā eiro banknošu imitācijas, protestējot pret nesamērīgām biļešu cenām.

Izmeklēšana sākta par diviem pārkāpumiem - priekšmetu mešanu laukumā un neatļautu plakātu izrādīšanu. Uz plakātiem bija rakstīts: "Vai jūsu rīkles tagad ir pilnas? Vai jūsu alkatība beidzot ir remdēta?"

"Bayern" fanu klubs izplatīja informāciju, ka 85% Vācijas klubam piedāvāto biļešu katra maksāja 100 eiro. "Pat allaž dārgajā Čempionu līgā šī ir jauna dimensija pirmās kārtas spēlēs," paziņoja fani. 

Daļu biļešu cenas viesu komandas atbalstītājiem sedza Minhenes "Bayern", līdz ar to katram fanam par biļeti bija jāšķiras no 70 eiro. Daudzi Bavārijas komandas līdzjutēji no brauciena uz Briseli atteicās, bet fanu kluba paziņojumā biļešu cenas nosauca par pilnīgi nepieņemamām.

"Anderlecht" pārstāvis Davis Stēgens paskaidroja, ka viesiem par biļeti uz atsevišķu spēli bija jāmaksā tikpat, cik mājinieku komandas atbalstītājiem.

"Bayern" futbolisti Briselē uzvarēja ar rezultātu 2:1.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Futbols
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti