Ronaldu kļūst par visu laiku labāko vārtu guvēju futbola Čempionu līgā

Portugāles futbola zvaigzne Krištianu Ronaldu otrdien guva trīs vārtus Madrides "Real" komandas labā mačā pret Doņckas "Šahtar", izvirzoties līderpozīcijās Čempionu līgas visu laiku labāko snaiperu saraksta galvgalī.

Madrides klubs savā laukumā A grupas spēlē guva pārliecinošu uzvaru ar 4:0. Ronaldu divus vārtus guva otrā puslaika sākumā ar 11 metru soda sitienu, bet vēl reizi pretiniekus pārspēja mača izskaņā, gūstot savus 80. vārtus Čempionu līgā.

Pēc otrdienas spēles Ronaldu ir atrāvies no "Barcelona" zvaigznes Lionela Mesi, jo pirms tam viņiem abiem bija pa 77 precīziem sitieniem.

Madrides klubs rezultātu atklāja spēles 70. minūtē pēc Karima Benzemā gūtajiem vārtiem. Doņeckas klubs spēles 50. minūtē palika mazākumā, jo par otro brīdinājumu no laukuma tika noraidīts Tarass Stepaņenko.

Ronaldu otro reizi četru dienu laikā spēlē guva vismaz trīs vārtus, jo sestdien viņš Spānijas čempionāta mačā "Espanyol" vārtsargu pārspēja piecas reizes. Ronaldu vēl vajag gūt trīs vārtus, lai kļūtu par Madrides "Real" visu laiku labāko snaiperi, apsteidzot Raulu.

A grupā otrdien Francijas čempioni PSG savās mājās ar 2:0 uzvarēja Zviedrijas klubu "Malmo". Jau spēles 4. minūtē rezultāu atklāja Anhels Di Marija, bet 61. minūtē Edisons Kavani pārsvaru dubultoja.

C grupā Kazahstānas "Astana" Čempionu līgas grupu turnīrā debitēja ar 0:2 viesos zaudējot Portugāles klubam "Benfica". Lisabonas komandas rindās izcēlās Nikolass Gaitans un Konstantinos Mitroglu. Vēl šajā grupā Madrides "Atletico" viesos ar 2:0 uzvarēja Stambulas "Galatasaray". Uzvarētājiem pirmajā puslaikā abus vārtus guva Antuāns Grīzmans.

D grupā pērnā gada futbola Čempionu līgas finālisti Turīnas "Juventus" otrdien viesos ar 2:1 uzvarēja "Manchester City" vienību. Itālijas čempioni spēja atspēlēties, jo cīņas 57. minūtē nokļuva iedzinējos, kad Džordžio Kjelīni raidīja bumbu savos vārtos. Taču 70. minūtē Mario Mandžukičs panāca izlīdzinājumu, bet 11 minūtes vēlāk Alvaro Morata guva uzvaras vārtus.

"Juventus" nesekmīgi sāka Itālijas A sērijas čempionātu, pirmajos trīs mačos piedzīvojot divus zaudējumus un reizi spēlējot neizšķirti. Savukārt "Manchester City" Anglijas premjerlīgā ir izcīnījuši piecas uzvaras piecos mačos.

Citā D grupas spēlē "Sevilla" savās mājās ar 3:0 uzvarēja Menhengladbahas "Borussia" no Vācijas. Spāņu klubs trīs reizes izpildīja 11 metru soda sitienus, realizējot divus no tiem, kad precīzi bija Kevins Gameiro un Evers Banega. Vēl vienus vārtus mača izskaņā iesita Jevheņijs Konopļanka.

Čempionu līgā 32 komandas ir sadalītas astoņās grupās. Pēc divu apļu cīņām katras grupas divas labākās komandas iekļūs izslēgšanas spēlēs.