«Riga» FC futbolisti uzvar Latvijas kausa pusfināla pirmajā spēlē

"Riga" FC futbolisti trešdien mājās guva uzvaru 2:0 pār Jūrmalas "Spartaku" Latvijas kausa izcīņas pirmajā pusfināla spēlē, liecina rīkotāju informācija. Otrā pusfinālā RFS savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 pret FK "Ventspils".

"Riga" FC uzvaru pret pašreizējo Latvijas čempionvienību Jūrmalas "Spartaku" nodrošināja Valērija Šabalas vārtu guvums 8.minūtē, turklāt Rene Miheličs 62. minūtē realizēja 11 metru soda sitienu un pārsvaru divkāršoja.

Savukārt RFS vienību Kauguru vidusskolas stadionā 85.minūtē izvirzīja vadībā Roberts Uldriķis, tomēr viesus 90.minūtē no zaudējuma izglāba mājinieku futbolists Renārs Rode, kurš raidīja bumbu savos vārtos.

Finālistus pāros noteiks divu spēļu summā pēc atbildes mačiem, kas risināsies 3.maijā.

No "Spartaka" un FK "Ventspils" panākumiem kausa izcīņā ir atkarīgas "Liepāja/Mogo" izredzes iekļūt Eiropas līgas kvalifikācijā. Ja "Spartaks" un FK "Ventspils" sasniegs finālu, liepājnieki pēc pērnās virslīgas sezonas rezultātiem iekļūs Eiropas otrā prestižākā klubu turnīra kvalifikācijā.

Latvijas kausa fināls paredzēts 17.maijā "Skonto" stadionā, kas nonācis dažādu uzņēmumu mantisko strīdu epicentrā.