RFS futbolisti uzvar virslīgas spēlē Liepājā, turpina ķert rokā līderus

Eiropas futbola federāciju savienības (UEFA) Konferences līgai kvalificējušies Latvijas čempioni RFS pirmdien viesos ar 2:1 uzveica FK "Liepāja" futbolistus, turpinot pakaļdzīšanos virslīgas līderiem, liecina rīkotāju informācija.

Vadībā rīdziniekus 32. minūtē izvirzīja Andrejs Iličs, savukārt Liepājas komandai neizšķirtu 72. minūtē atjaunoja Inasiu Migels. Uzvaru RFS 85. minūtē nodrošināja Iliča realizēts 11 metru soda sitiens.

Vietu tabulas galvgalī ieņem "Valmiera" FC ar 26 spēlēs gūtiem 64 punktiem. Tuvākie sekotāji "Riga" FC ir iekrājuši 59 punktus, savukārt RFS noslēdz trijnieku ar 56 punktiem. FK "Liepāja" ar 50 punktiem ir ceturtā.

Virslīgā piedalās 10 komandas, kas līdz 13. novembrim izspēlē četrus apļus.