Pukinsks pamet Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretāra amatu

Pēc pušu vienošanās Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks jūlijā atstās amatu, trešdien informēja LFF. Pukinsks LFF nostrādāja 12 gadus, bet ģenerālsekretāra amatā bija gadu.

LFF prezidents Kaspars Gorkšs līdz 17. jūlijam veiks ģenerālsekretāra amata kandidātu atlasi, lai piemērotāko pretendentu virzītu izvērtēšanai valdē.

Pēdējā darba diena ģenerālsekretāra amatā Pukinskim būs 17. jūlijs, tomēr viņš turpinās darboties LFF Godīgas spēles un ētikas komitejā, kā arī pārstāvēs Latviju starptautiskā līmenī Eiropas futbola federāciju savienības (UEFA) Godīgas spēles un sociālās atbildības komitejā.

Pukinsks nolēmis vairāk laika veltīt ģimenei.

Gorkšs pateicās Pukinskim par paveikto ģenerālsekretāra amatā, kas prasa ļoti daudz laika, zināšanu un lielu pašatdevi. "Tādēļ izprotu vēlmi vairāk uzmanības veltīt ģimenei, it īpaši brīdī, kad Pukinsku ģimenē pasaulē nācis trešais bērniņš,” Gorkšu citēja LFF.

Savukārt Pukinsks ir gandarīts par vairākiem federācijā veiksmīgi īstenotiem projektiem, tostarp jaunu finanšu vadības sistēmu. Viņš gan uzskata, ka pašreizējā situācijā nespēs darbam veltīt pienācīgi daudz laika, tādēļ nolēma amatu atstāt.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti