Pēc nekārtībām nepabeidz Melnkalnes un Krievijas futbola izlašu spēli

Laukuma saimnieku melnkalniešu un Krievijas izlases spēli Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā piektdien Podgoricā pārtrauca 66. minūtē pēc abu komandu futbolistu konfliktēšanas, vēstīja vietējie mediji. Nekārtības jau spēles sākumā izraisīja Melnkalnes fani, ar pirotehniku savainojot viesu vārtsargu Igoru Akinfejevu.

Rezultāts otrajā puslaikā bija 0:0, kad Krievijas izlases spēlētājs Romans Širokovs nerealizēja 11 metru soda sitienu, bet turpinājumā abu pušu futbolisti un tehniskais personāls iesaistījās konfliktā. Krievijas izlase pameta laukumu un drīz vien prom devās arī Melnkalnes futbolisti.

Stadionā informators pavēstīja, ka spēle netiks turpināta, bet par tās iznākumu uzreiz nebija skaidrs, vai Krievijai piešķirs tehnisko uzvaru.

Uz pusstundu spēli pārtrauca jau pirmajā minūtē, kad Akinfejevam pa galvu trāpīja vietējā fana mesta pirotehnika. Akinfejevu nogādāja slimnīcā, un, pēc Eiropas futbola federāciju asociācijas (UEFA) ārsta Slobo Mandiča teiktā, vārtsargs bija pie samaņas. Akinfejevam konstatēja nelielu kakla apdegumu, bet smagas traumas viņš neguva. Vārtos Akinfejevu aizstāja rezerves vārtsargs Jurijs Lodigins.

Citās G grupas spēlēs Austrija ar 5:0 Vaducā pārspēja Lihtenšteinu, bet Zlatana Ibrahimoviča divi gūti vārti nodrošināja Zviedrijai 2:0 uzvaru Kišiņevā pār Moldovu.

Zaudējumus E grupā cieta Lietuvas un Igaunijas izlases. Lietuvieši Londonā ar 0:4 piekāpās Anglijas izlasei, savukārt igauņi ar 0:3 viesos zaudēja Šveicei. Vēl vienā E grupas spēlē Slovēnija Ļubļanā ar 6:0 sagrāva Sanmarīno futbolistus.

C grupā notikušajās spēlēs Baltkrievija Skopjē ar 2:1 uzvarēja Maķedonijas izlasi, slovāki mājās Žilinā ar 3:0 bija pārāki par Luksemburgu, bet Spānijas valstsvienība Seviljā ar 1:0 pārspēja Ukrainu.

Jau vēstīts, ka Latvijas izlase sestdien Prāgā spēlēs pret Čehiju.