Minhenes «Bayern» uzvar Vācijas un Anglijas futbola čempionu cīņā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 7 mēnešiem.

Minhenes "Bayern" trešdien mājās ar 1:0 uzvarēja "Manchester City" futbolistus Čempionu līgas grupas turnīra pirmajā spēlē, kurā tikās Vācijas un Anglijas līgu spēcīgākie klubi, liecina rīkotāju informācija.

Čempionu līgā 2013.gadā triumfējušais Bavārijas klubs uzvaru nodrošināja 90. minūtē, kad pēc Džeroma Boatenga spēcīga sitiena bumba skāra viņa komandas biedru Mario Geci. Bezspēcīgs mančestriešu vārtos bija Džo Hārts, kurš iepriekš vairākkārt glāba komandu.

Ar vienu vārtu pārsvaru uzvarēja arī Spānijas "Barcelona", kas ar 1:0 bija pārāka par Kipras APOEL. Vārtus 28.minūtē ar galvu guva Žerārs Pikē.

"Chelsea" mājās Londonā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Vācijas klubu "Schalke 04", savukārt Nīderlandē bez vārtu guvuma 0:0 noslēdzās Amsterdamas "Ajax" un Francijas "Paris Saint Germain" cīņa. Neizšķirts tika fiksēts arī Slovēnijā, kur NK "Maribor" un Lisabonas "Sporting" guva pa vieniem vārtiem - 1:1. Rezultāts netika atklāts Spānijā Bilbao "Athletic" un Ukrainas kluba Doņeckas "Šahtar" spēlē.

Plāni izbraukumā klājās Latvijas futbolistu pārstāvētajiem klubiem, taču komandu pieteikumos nebija ne Aleksandra Cauņas, ne Germana Māliņa. Maskavas CSKA bez savainotā pussarga Cauņas ar 1:5 zaudēja Itālijas AS "Roma", savukārt Baltkrievijas klubs Borisovas BATE ar 0:6 Portugālē kapitulēja "Porto" futbolistiem. Vārtsargs Māliņš ir BATE tālāku rezervistu lokā.

Jau vēstīts, ka vēl četrās grupās pirmās kārtas spēles risinājās otrdien. Grupu turnīros 32 komandas spēlēs līdz 10.decembrim un noteiks astotdaļfinālistus. Izslēgšanas spēles sāksies nākamgad februārī, bet fināls 6.jūnijā paredzēts Vācijas galvaspilsētā Berlīnē.