Mežeckis par izgāzušos stadiona projektu: Nevar pacelt to, ko nevar panest

Rīgas Dome pieņēmusi lēmumu, ar kuru atgūs savā pārvaldībā zemi, kas bija nodota Latvijas futbola federācijas (LFF) rīcībā jaunā izlases stadiona būvniecībai. LFF ģenerālsekretārs, Jānis Mežeckis atklāja, ka tas nozīmē projekta "Futbola mājas” apturēšanu un ieguldīto līdzekļu zaudēšanu.

Mežeckis arī atgādināja, ka jaunā futbola stadiona projekts jau sākotnēji saskāries ar kritiku un sabiedrībā celti iebildumi gan par mākslīgo laukumu, gan par sēdvietu daudzumu.

“Viena no iespējām bija ņemt 10 miljonu kredītu. Paņemt it kā varētu, bet kādā veidā atdotu? Nevar pacelt to, ko nevar panest,” tā Latvijas Radio pauda Mežeckis.

Latvija ir viena no retajām valstīm, kurai nav sava stadiona. “Tā nav federācijas funkcija celt stadionu. Mēs neesam celtniecības firma, lai arī kā mēs gribētu,” uzsvēra Mežeckis.

Nākamais pasaules kausa atlases cikls Latvijas futbola izlasei būs jāaizvada “Skonto” stadionā. Mežeckis pastāstīja, ka stadiona jaunie īpašnieki negrasoties to nojaukt un LFF jau nosūtījusi savus priekšlikumus, kādā veidā sadarboties, lai stadions paliktu. Uz šo ciklu mums ir garantijas, ka varēsim nospēlēt,” tā Mežeckis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti