«Metta/LU» pārspēj «Valmiera Glass/ViA» futbolistus virslīgas pastarīšu duelī

"Metta/LU" futbolisti sestdien Rīgā ar 2:1 uzvarēja "Valmiera Glass/ViA" vienību virslīgas turnīra tabulas lejasgala komandu duelī un tika pie otrā panākuma pēc kārtas, liecina organizatoru informācija.

Pirmā puslaika vidū valmieriešus 27.minūtē vadībā izvirzīja Rikardo Persona sitiens no tuvas distances, savukārt Eduards Emsis 11 minūtes vēlāk mājiniekiem ar tālsitienu panāca izlīdzinājumu. "Metta/LU" uzvaras vārtus otrā puslaika sākumā 46.minūtē guva Vladislavs Fjodorovs, raidot bumbu tīklā no soda laukuma robežas. Piecas minūtes vēlāk vēl vienu Fjodorova sitienu atvairīja vārtu stabs.

"Metta/LU" nostiprinājās 7.vietā ar 10 punktiem, no sešinieka atpaliekot četrus punktus. Savukārt Valmieras klubs ir pēdējais ar diviem punktiem un vienu spēli rezervē.

Virslīgā spēlē astoņas komandas, kam sezonā jāaizvada pa 28 spēlēm.