Latvijas kvalifikācija PČ kērlingā jauktajiem pāriem. Artis Zentelis un Ieva Rudzīte

Sieviešu florbola līga. "Ķekava" – Igaunijas izlase

Latvijas futbola virslīga. FK "Metta" - FK "Ventspils"

«Metta» nenotur pārsvaru un nospēlē neizšķirti ar «Ventspili». Spilgtākās epizodes

Latvijas futbola virslīgā saasinās cīņa par pirmo trijnieku jeb iekļūšanu Eirokausos. Tas pierādījās arī svētdien, kad "Metta" uzņēma FK "Ventspils" un nospēlēja neizšķirti 3:3.

(Papildināts ar "Valmiera Glass/ViA" un "Riga FC" spēles rezultātu)

Jau pirmajā puslaikā "Metta" radīja pārsteigumu. 25. minūtē tabulas pastarīšu vadībā izvirzīja leģionārs no Dienvidāfrikas Kgotso Masangane.

"Metta" izvirzās vadībā

Sarkano kartīti saņēma mettietis Kirils Ševeļovs, un komanda bija spiesta spēlēt mazākumā.

Spēles spilgtākās epizodes

Pārsteigumi turpinājās - Ričards Žaldovskis 41. minūtē izvirzīja "Mettu" vadībā jau ar 2:0, gūdams savus pirmos vārtus virslīgā.

Žaldovskis "Mettas" labā panāk 2:0

Latvijas futbola virslīgas izpilddirektors Ainārs Dakša LTV pēc pirmā puslaika atklāja, ka šāds rezultāts viņu nepārsteidzot – līdzsvars turnīra tabulā atspoguļojoties arī uz laukuma. Un komandas šosezon ir ļoti konkurētspējīgas.

Intervija ar Aināru Dakšu

Runājot par nākamo virslīgas sezonu, Dakša atklāja, ka, visticamāk, nākamgad spēlēs deviņas vai desmit komandas, un spēļu grafiks pārsvarā tiks kārtots tā, lai mači notiktu nedēļas nogalēs.

Otrais puslaiks jau sākās venstpilnieku zīmē - pēc astoņām nospēlētām minūtēm Daniils Ulimbaševs samazināja rezultātu līdz minimumam.

Ulimbaševs samazina rezultāta starpību

Jau pēc piecām minūtēm Ulimbaševam izdevās rezultātu izlīdzināt.

Ulimbaševs izlīdzina rezultātu

Tikai 82. spēles minūtē "Ventspils" beidzot pierādīja, ka tiešām vēlas doties mājup ar trim punktiem - Mihailo Serhičuks izvirzīja kurzemniekus vadībā.

"Ventspils" izvirzās vadībā

"Metta" gan negrasījās palikt bez punktiem - komepnsācijas laika pirmajā minūtē Kristaps Liepa panāca izlīdzinājumu, izraisīdams sajūsmu līdzjutēju rindās.

"Metta" panāk izlīdzinājumu

Pēdējo vārtu autors Liepa LTV atklāja, ja pirmo reizi spēlējis par centra aizsargu, un, tā kā komanda lielu laiku spēlējusi mazākumā, tas nav bijis viegli.

Intervija ar Kristapu Liepu

Vēlā svētdien "Riga FC" pirmo reizi šajā sezonā uzvarēja "Valmiera Glass/ViA" vienību ar 1:0. Miroslavs Slavovs izmantoja pretinieku kļūdu, kas arī bija gana, lai valmierieši piedzīvotu zaudējumu.

"Riga FC" ar 57 punktiem 26 spēlēs ir kopvērtējuma līdere. No tās par 11 punktiem atpaliek RFS, bet trijnieku ar 43 punktiem 27 spēlēs noslēdz "Ventspils". Ar 40 punktiem 27 mačos ceturtajā pozīcijā ir Jūrmalas "Spartaks", kam ar 35 punktiem 26 spēlēs seko "Valmiera Glass/ViA", bet 29 punktus 26 spēlēs sakrājuši gan FK "Liepāja", gan FK "Jelgava". 26 punkti 26 spēlēs iekrāti "BFC Daugavpils", bet turnīra tabulu ar 24 punktiem 27 spēlēs noslēdz "Metta".

Latvijas futbola virslīgā šogad startē deviņas komandas. Sezona noslēgsies 9. novembrī.