Latvijas U-21 izlases futbolisti Bulgārijā zaudē Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē

Latvijas U-21 futbola izlase piektdien izbraukumā Sofijā ar 0:1 piekāpās Bulgārijas vienaudžiem 2021.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē, liecina rīkotāju informācija.

Uzvaru laukuma saimniekiem nodrošināja Stanislava Ivanova iesistie vārti 67.minūtē. Otrā puslaika sākumā Latvijas izlase palika mazākumā, jo par otro brīdinājumu 47.minūtē noraidīja Marko Regžu.

Abu komandu pirmā savstarpējā spēle Rīgā noslēdzās bez vārtu guvuma.

Jau pirms došanās uz Bulgāriju cerības uz kvalificēšanos finālturnīram Latvijas izlasei bija zudušas. Grupas turnīra tabulā Latvija ieņem pēdējo - 6.- vietu ar astoņās spēlēs gūtiem četriem neizšķirtiem un četriem zaudējumiem.

Līdz kvalifikācijas cikla noslēgumam Latvijas jaunajiem futbolistiem vēl jāaizvada divas spēles - otrdien, 13.oktobrī, Rīgā pret grupas līderiem Krievijas vienaudžiem, kā arī 17.novembrī Lodzā pret mājinieci Poliju.