Latvijas U-19 futbola izlase ar zaudējumu sāk Eiropas čempionāta kvalifikāciju

Latvijas U-19 izlases futbolisti piektdien Īrijā ar 0:2 zaudēja Skotijas vienaudžiem pirmajā spēlē Eiropas čempionāta kvalifikācijas priekšsacīkšu turnīrā, liecina rīkotāju informācija.

Abus vārtus Latvijas jaunieši ielaida pirmajā puslaikā - rezultātu Eidens Nesbits atklāja 22. minūtē, bet 44. minūtē Rubens Samuts panāca 2:0.

Grupā otrajā spēlē Īrijas futbolisti tiksies ar Slovēnijas izlasi.

Vladimira Babičeva trenēto Latvijas U-19 izlasi svētdien gaidīs spēle pret Īriju, savukārt trešdien pretinieki būs slovēņi. Grupas divām labākajām komandām būs garantēta dalība nākamajā kvalifikācijas kārtā.

Priekšsacīkšu kārtā cīņa rit 13 grupās, kur spēlē pa četrām komandām. Kvalifikācijas elites kārtā, kur cīņa būs par vietu finālturnīrā, iekļūs katras grupas divas spēcīgākās komandas, kā arī viena labākā trešās vietas ieguvēja.