Kruglauža divi vārtu guvumi nodrošina «Tukums 2000/Telms» uzvaru pār «Spartaka» futbolistiem

Latvijas futbola virslīgas spēlē svētdien Slokas stadionā ‘Tukums 2000/Telms” ar 3:1 uzvarēja Jūrmalas “Spartaks” vienību, divus vārtus gūstot Markusam Kruglaužam, liecina organizatoru informācija.

Tieši Kruglaužs spēles 34. minūtē izvirzīja tukumniekus vadībā, un pēc četrām minūtēm viņš spēja dubultot viesu pārsvaru.

Otrajā puslaikā mājinieki tika pie 11 metru soda sitiena, taču Oļegs Laizāns to nespēja realizēt, bet atlēkušo bumbu Laizāns tomēr ievadīja vārtos, un 73. minūtē rezultāts bija 1:2.Taču 89. minūtē Dāvis Zeltiņš spēja atjaunot divu vārtu starpību, un spēle noslēdzās ar 3:1 tukumnieku labā.

Virslīgā vadībā pēc 16 aizvadītām spēlēm ir “Valmiera ar 41 punktu, kam seko RFS ar 38 punktiem, bet trijnieku noslēdz FK “Liepāja” ar 35 punktiem. Ceturtajā pozīcijā ir “Riga FC” ar 34 punktiem, kam seko FK “Auda” ar 21 punktu, bet aiz tās “BFC Daugavpils” ar 15 punktie. 13 punktus iekrājusi “Metta”, 11 punktus 16 spēlēs – “Tukums 2000/Telms”. Priekšpēdējā vietā desmit komandu konkurencē ir Jūrmalas “Spartaks” ar astoņiem punktiem 14 spēlēs, bet pastarīšu lomā līgas jaunpienācēja “Super Nova” ar pieciem punktiem.

Šajā sezonā futbola virslīgā startē desmit klubi, un sezona noslēgsies 13. novembrī.