Jūrmalas «Spartaks» pārliecinoši pārspēj ambiciozo FC «Riga»

“SynotTip” Latvijas futbola Virslīgas trešās kārtas spēlē Kauguru vidusskolas stadionā čempionvienība Jūrmalas “Spartaks” pārliecinoši ar rezultātu 2:0 uzvarēja ambiciozo FC “Riga”, liecina organizatoru informācija.

Čempionvienības labā abi vārtu guvumi Jevgeņija Kozlova rēķinā.

Jūrmalas “Spartaks” šo sezonu iesāka ar zaudējumu RFS, piekāpjoties ar rezultātu 1:2, bet otrās kārtas spēlē pārliecinoši ar 4:2 uzvarēja FK “Metta”/”LU” vienību.

Savukārt FC “Riga” pirmās kārtas spēlē ar 1:0 uzveica FK “Liepāja”/”Mogo”, bet otrajā kārtā ar 0:0 nospēlēja ar FK “Ventspils”.

Vēlāk svētdien “Metta”/ LU ar 3:1 uzvarēja RFS. Šī spēle bija ne tikai emocijām, bet arī pārkāpumiem bagāta, jo izplūcās ne tikai spēlētāji, nopelnot astoņas dzeltenās kartītes, bet arī abu komandu galvenie treneri Andris Riherts un Andrejs Kaļiņins, un abi pirmajā puslaikā tika izraidīti no spēles.

Spēles rezultātu 22. minūtē atklāja RFS futbolists Leonīds Kovels, bet drīz vien jau “Metta”/LU izlīdzināja rezultātu – bumbu vārtos raidīja Vladislavs Fjodorovs.

Vēlāk ar vārtu guvumiem “Metta”/ LU rindās izcēlās Abrahams Ašrifi un Kirils Ševeļovs.

“Metta”/ LU šo sezonu atklāja ar zaudējumu (0:2) pret FK “Ventspils”, bet otrajā spēlē ar 2:4 zaudēja Jūrmalas “Spartakam”.

Savukārt RFS pirmajā spēlē ar 2:1 uzvarēja čempionus, bet otrajā nospēlēja neizšķirti 0:0 ar “Babīti” “Dinamo”.