Ikauniekam divi vārti FK «Liepāja» futbolistu uzvarētā virslīgas spēlē

Dāvis Ikaunieks ar diviem gūtiem vārtiem sestdien palīdzēja FK "Liepāja" mājās izcīnīt uzvaru 4:1 pār Jūrmalas "Spartaka" futbolistiem Latvijas virslīgā, liecina rīkotāju informācija. Abus vārtus Ikaunieks guva jau pirmajā puslaikā.

Rezultatīvajā pirmajā puslaikā Ikaunieks jau 6.minūtē atklāja rezultātu, bet 11 minūtes vēlāk Jevgeņijs Kazačoks atjaunoja neizšķirtu. Taču pārtraukumā laukuma saimnieki devās ar divu vārtu pārsvaru - Ikaunieks 35. minūtē bija precīzs no tuvas distances, savukārt divas minūtes vēlāk Dmitrijs Hmizs perfekti izpildīja tālu soda sitienu.

Arī otrajā puslaikā mājiniekiem bija vairākas labas iespējas palielināt rezultāta pārsvaru, līdz 81.minūtē Raivis Jurkovskis ar sitienu vārtu tālajā stūrī panāca 4:1.

Turnīra tabulā liepājnieki kļuva par līderiem ar 27 punktiem un trīs punktu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem FK "Ventspils", kas gan aizvadījuši divas spēles mazāk.

Nākamā spēle virslīgā risināsies svētdien, kad "Skonto" būs laukuma saimnieki pret FK "Jelgava". Savukārt pirmdien divu vājāko komandu cīņā BFC "Daugavpils" uzņems viesus "Metta/LU".

Virslīgā septiņas komandas līdz novembrim izspēlēs četrus apļus.