Sporta studija

Dairis Bertāns: Antivielas rāda, ka man varētu būt bijis Covid

Sporta studija

Sporta studija

Futbolists Kaspars Dubra: parasta saaukstēšanās izrādījās Covid-19

Futbolists Dubra: Vienkārša saaukstēšanās izrādījās Covid-19

Futbolista Kaspara Dubras, kura dalību izlasē spēlēs pret Melnkalni, Fēru salām un Maltu apturēja pozitīvās Covid-19 analīzes, analīžu rezultāts bija pārsteigums viņam pašam. Jā, saaukstēšanās simptomi aizsargam bija jau iepriekš, bet trīs iepriekšējās analīzes bija negatīvas, tāpēc šķita, ka tā tiešām ir parasta saaukstēšanās.

Dubra raidījumam “Sporta studija” atklāja, ka sākumā bijušas iesnas un temperatūra 37,5, bet vēlāk palicis labāk. “Aizbraucu nodot testu vietējā slimnīcā, man parādīja, ka ir negatīvs,” stāsta futbolists. Vēlāk viņš devās uz Kijevu, kur testu veica speciālā laboratorijā, kurai sadarbība ar UEFA. Pēc piecām stundām saņēmis atbildi, ka tests ir pozitīvs.

Analīžu veikšana katrā vietā atšķiras, arī Ukrainā; reizumis analīžu uztriepi deguna dobumā ņem dziļāk, bet reizēm tikai pakutinot deguna nāsi. Iespējams, tāpēc arī analīžu rezultāti atšķiras.

Dubra no Kijevas atgriezās ar vilcienu Oleksandrijā, paņemot atsevišķu kupeju, lai nevienu neapdraudētu. Tagad viņš ir pašizolācijā kopā ar sievu un meitu. “Pats interesantākais, ka ne sievai, ne meitai nekādu simptomu vispār nav,” piebilst futbolists.

Dubras komandā “Oleksandrija”, kas spēlē Ukrainas premjerlīgā, saslimuši ir teju visi spēlētāji. Nākamā spēle Ukrainas līgā paredzēta šo svētdien, bet Kaspars uzskata, ka līdz nedēļas beigām vienkārši nebūs tik daudz spēlētāju, lai varētu iziet laukumā. Šodien Kasparam jāveic atkārtots tests, ja tas būs negatīvs, varēs sākt domāt par atgriešanos treniņos.

Latvijas izlases spēli Kaspars noraudzījās televizora ekrānā, par neizšķirtu pret Fēru salām nav ko sist plaukstas, bet bija redzamas pozitīvas iezīmes. It sevišķi – standartsituāciju izspēlēs. Dubram pēdējais gads izlasē nebija viegls, Slavišas Stojanoviča vadībā tikai pēdējās spēlēs parādījās komandas cīņasspars. Tieši komandas savākšanā pie iepriekšējā trenera liela loma bija arī Kasparam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti