Futbolista Dubras Borisovas BATE uzveic AS «Roma» Čempionu līgas spēlē

Latvijas futbola valstsvienības aizsarga Kaspara Dubras pārstāvētais Baltkrievijas klubs Borisovas BATE otrdien mājās Čempionu līgas grupas spēlē ar 3:2 uzvarēja AS "Roma" no Itālijas, liecina organizatoru informācija.

Dubra laukumā aizvadīja visu spēli un jau kompensācijas laikā nopelnīja brīdinājumu. Īpaši pamanāms Dubra bija neilgi pēc otrā puslaika sākuma, kad ar galvu izsita bumbu no tukšiem vārtiem.

BATE izdevās pārliecinošs spēles sākums, 30 minūtēs nodrošinot 3:0 pārsvaru. Divus vārtus guva Filips Mladenovičs, bet rezultātu atklāja Igors Stasevičs. Savukārt otrajā puslaikā AS "Roma" 82. minūtē jau samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Viesiem izcēlās Žervinjo un Vasilis Torosidis.

Otrā E grupas spēlē Spānijas "Barcelona" savā laukumā ar 2:1 uzvarēja Vācijas klubu Lēverkūzenes "Bayer".

Pārliecinošu uzvaru F grupā guva Minhenes "Bayern", kas ar 5:0 mājās sagrāva Zagrebas "Dinamo" futbolistus. Trīs vārtus guva rezultatīvais Polijas futbolists Roberts Levandovskis. Grupas otrā spēlē neveiksmi Londonā cieta "Arsenal", kas ar 2:3 piekāpās Grieķijas "Olympiakos".

Savukārt Latvijas pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētā Maskavas CSKA trešdien B grupas spēlē Krievijas galvaspilsētā tiksies ar Nīderlandes vienību Eindhovenas PSV. Grupas otrā spēlē Anglijas Premjerlīgas klubs "Manchester United" uzņems Vācijas VfL "Wolfsburg" futbolistus.