Latvijas kausa izcīņas fināls regbijā. "Ķekava/Miesnieks" - RK "Eži"

Latvijas futbola Virslīga. FK "Spartaks" - "Riga FC". Elvis Stuglis

Latvijas futbola Virslīga. FK "Spartaks" - "Riga FC"

Futbola virslīgā uzvaras svin «Jelgava», «Ventspils», «Riga FC»; RFS un «Valmierai» neizšķirts

Latvijas futbola virslīga 20. kārtas spēlē svētdien aizvadīti četri mači, kuros pārāki pār saviem pretiniekiem izrādījās FK "Jelgava", FK "Ventspils", "Riga FC", bet RFS un "Valmiera FC" nospēlēja neizšķirti, liecina organizatoru informācija.

Latvijas futbola virslīgas 20. kārtas spēlē svētdien FK "Jelgava", savu skatītāju atbalstīta, ar 2:0 uzvarēja BFC "Daugavpils" vienību. Spēles rezultāts tika atklāts vien 73. minūtē, kad Boriss Bogdaškins atzīmējās ar pirmo vārtu guvumu FK "Jelgava" rindās. Jau kompensācijas laikā Ričards Korzāns panāca 2:0.

Citā spēlē FK "Ventspils" bez lielām problēmām uzvarēja virslīgas pastarīti "Tukums 2000/TSS" vienību ar 2:0. Vārtus šajā spēlē guva Kaspars Kokins un Kaspars Svārups.

Tikmēr Slokā Jūrmalas "Spartaks" un čempionvienība "Riga FC" aizvadīja visai spraigu cīņu. Pirmais puslaiks noslēdzās bez vārtu guvuma, bet otrajā Nemanja Belakovičs, izpildot 11 metru soda sitienu izvirzīja "Spartaku" vadībā. Tiesa gan, 75. minūtē Elvis Stuglis rezultātu izlīdzināja. Kompensācijas laika septītajā minūtē 11 metru soda sitienu izpildīja Herdi Prenga, panākot 2:1 RFS labā. Ar šādu rezultātu arī noslēdzās spēle.

Vēl svētdien virslīgā “Valmiera FC” savā laukumā uzņēma RFS vienību. Spēles rezultātu atklāja mājinieki, 22. minūtē Aliuns Ndoije guva vārtus. Tikai 59. minūtē Darko Lemajičs rezultātu izlīdzināja, bet 80. Sedriks Kouaudio izcirzīja rīdziniekus vadībā. Kompensācijas laika 5. minūtē Krišs Kārkliņš izpildīja soda sitienu un panāca nešķirtu 2:2.

Šobrīd pēc 20 kārtām pirmo vietu ar 54 punktiem ieņem "Riga", kas par sešiem puntkeim apsteidz RFS. 35 punkti ir "Valmierai" un trešā vieta turnīra tabulā, tālāk ar 30 punktiem seko "Ventspils", bet ar 28 punktiem - "Spartaks". 26 punktus guvusī "Liepāja" ir sestajā pozīcijā, 18 punkti un pakāpšanās uz septīto vietu "Jelgavai", bet pa 16 punktiem iekrājušas "Metta" un "Daugavpils" komandas, kamēr "Tukums 2000"/TSS tikusi pie pieciem punktiem un atrodas pastarīša lomā bez praktiskām izredzēm nākamsezon startēt virslīgā.