Futbola izlases galvenais treneris Stojanovičs: Šī mums bija sarežģīta diena

Latvijas futbola izlases galvenais treneris Slaviša Stijanovičs pēc ceturtdienas zaudējuma Polijai atzina, ka izlases spēlētāji bija centušies un šoreiz nevar pārmest pašatdeves trūkumu.

"Šī mums bija ļoti sarežģīta diena daudzējādā ziņā. Apsveicu Polijas komandu ar pelnītu uzvaru. Varējām redzēt, ka atšķīrās abu komandu kvalitātes tehniskajā ziņā, fiziskajā kondīcijā. Ir sarežģīti, ja gandrīz katra spēle jāsāk ar vieniem vai diviem zaudētiem vārtiem pirmajās desmit minūtēs. Tad mums ir sarežģīti mainīt šādu rezultātu. Vēršam spēlētāju uzmanību uz to, lai nezaudētu koncentrēšanos, lai nebūtu agri ielaistu vārtu, jo šādām komandām to vien vajag - gūt vārtus pēc iespējas ātrāk," Stojanoviča pēc spēles sacītais citēts Latvijas Futbola federācijas mājaslapā.

Atbildot uz žurnālistu jautājumu, vai Latvijas futbolisti pareizi reaģēja uz trenera vārdiem iepriekš, treneris atbildēja, ka šoreiz nevar neko pārmest spēlētājiem par pašatdevi: "Viņi centās. Patiešām. Tikai - atsevišķos brīžos bijām naivi. Tādi spēlētāji kā Levandovskis, Grosickis, Krihovjaks - viņi nekad nedrīkst palikt vieni. Ne uz brīdi. Par to runājām ar mūsu spēlētājiem. Taču tā gadās. Tā mēdz notikt. Viņi ir gudri, viņi ir augstākā līmeņa spēlētāji. Tas arī veidoja atšķirību starp abām komandām un rezultātā."

Jau ziņots, ka ceturtdien Latvijas futbola izlase ar 0:3 piekāpās Polijas valstsvienībai. Visus trīs vārtus guva Roberts Levandovskis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti