Futbola federācija: Pārceļot spēli pret Portugāli uz Liepāju, tas pats notiktu ar vēl divām spēlēm

Ja Latvijas un Portugāles valstsvienību spēli 9.jūnijā "Skonto" stadiona problēmu dēļ pārceļ uz Liepāju, jārēķinās, ka biļetes līdzjutēji vienlaicīgi ir iegādājušies arī uz futbola valstsvienības mājas spēlēm pret Šveici un Andoru, tādēļ arī šo spēļu norises vieta, visticamāk, mainītos, Latvijas Radio pastāstīja Latvijas Futbola federācijas (LFF) izpilddirektors Edgars Pukinsks.

Jādod iespēja līdzjutējiem pateikt, vai viņi vēlas braukt uz Liepāju skatīties izlases spēli, vai tomēr saņemt atpakaļ naudu par biļetēm, sacīja Pukinsks. Viņš paskaidroja, ka gadījumā, ja spēle pret Portugāli tiek pārcelta uz Liepāju, visdrīzāk tas pats notiks arī ar spēlēm pret Šveici un Andoru. Biļetes ir pārdotas uz visām trim spēlēm.

Ja "Skonto" stadiona gatavības jautājums netiks atrisināts līdz 9.jūnijam, tad diez vai tas notiks līdz rudenim, kad 3.septembrī Latvijā paredzēta spēle pret Šveici, bet 10.oktobrī - pret Andoru, sacīja Pukinsks. Viņaprāt, jāgaida situācijas atrisinājums "Skonto" stadionā. 

Jau vēstīts, ka pēc privātu uzņēmumu strīdiem par kustamo īpašumu, “Skonto” stadionā aizvadītajā nedēļā daļēji demontēja aprīkojumu, radot bažas par iespēju nodrošināt 9.jūnijā Latvijas futbola izlases spēli pret Eiropas čempioni Portugāli ar Krištianu Ronaldu ierindā. Gatavību uzņemt maču apliecināja Liepājā.

Eiropas Futbola federāciju savienība (UEFA) iepriekš pavēstīja, ka ārpus Rīgas tikai Liepājā sporta infrastruktūra ar pielāgotu “Daugavas” stadionu atbilstu prasībām nacionālās futbola izlases starptautisku spēļu sarīkošanai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti