FK «Ventspils» pieveic FB «Gulbene» futbolistus un atgūst vadību virslīgā

Pērnā gada čempionvienība FK "Ventspils" sestdien sezonā pirmajā mājas spēlē ar 2:1 uzvarēja FB "Gulbene" futbolistus Latvijas virslīgā, liecina organizatoru informācija. Ar divām uzvarām divās spēlēs ventspilnieki ir līderi turnīra tabulā.

(papildināts pēc dienas pēdējās spēles)
Laukuma saimniekiem jau 3. minūtē izdevās izvirzīties vadībā, kad precīzi ar galvu sita Ģirts Karlsons. Vēl līdz puslaika vidum FB "Gulbene" neizšķirtu atjaunoja centrējumu no tuvas distances precīzi noslēgušais Aleksandrs Solovjovs. Savukārt uzvaru FK "Ventspils" nodrošināja otrajā puslaikā uz maiņu laukumā iznākušais Šeihs Sāds Dianjē, kurš 73. minūtē gandrīz netraucēti aizsniedzās līdz bumbai ērtam sitienam ar galvu.

BFC "Daugavpils" sestdien mājās ar 2:0 pārspēja "Metta/LU" futbolistus un tika pie sezonā pirmās uzvaras. Laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Ēriks Kokins 20.minūtē, savukārt Pavels Riževskis 80.minūtē izmantoja viesu vārtsarga Kristera Putniņa kļūmi izgājienā un divkāršoja pārsvaru.

Otrās kārtas pēdējā spēlē FK "Jelgava" Olainē cīnījās neizšķirti 0:0 pret "Skonto", kam divās spēlēs vēl nav uzvaru. "Skonto" 88. minūtē palika 10 vīru sastāvā, jo par rupju spēli noraidīja Oļegu Malašenoku.

Kārtas pirmajā spēlē piektdien FK "Liepāja" nospēlēja neizšķirti 0:0 ar Jūrmalas "Spartaku".

Virslīgā astoņas komandas līdz novembrim izspēlēs četrus apļus. Uz pirmo līgu izkritīs vājākā komanda, turpretim 7.vietas ieguvējiem paredzēts tikties pārspēlēs ar otro labāko pirmās līgas vienību.