FK «Ventspils» futbolisti uzvar un pārņem vadību virslīgā

FK ''Ventspils'' trešdien viesos ar 3:0 uzvarēja Rīgas ''Daugavu'' un kļuva par Latvijas futbola virslīgas līdervienību, liecina rīkotāju informācija. Līdz sezonas beigām virslīgā jāaizvada vēl sešas spēļu kārtas.

Pašreizējie virslīgas čempioni visus trīs vārtus guva otrajā puslaikā. Rezultātu 56. minūtē atklāja albānis Ndue Mukeči, kurš sešas minūtes pirms spēles beigām iesita arī trešos vārtus. Otrais viesu precīzais sitiens 77. minūtē izdevās  Danilam Ulimbaševam.

Pēc 30 spēlēm FK ''Ventspils'' rēķinā ir 67 punkti, kas ļauj par vienu punktu apsteigt līdzšinējos līderus ''Skonto''. Pēdējās septiņās spēlēs Ventspils klubs nav zaudējis, izcīnot piecas uzvaras. Trešo vietu ar 56 punktiem ieņem Daugavpils "Daugava", kas ir vienu punktu priekšā FK "Jelgava".

Pēdējās spēles virslīgas sezonā paredzētas 8.novembrī.