FK «Ventspils» futbolisti nospēlē neizšķirti Daugavpilī un virslīgā zaudē pirmos punktus

FK "Ventspils" futbolisti sestdien viesos cīnījās neizšķirti 1:1 ar BFC "Daugavpils" un četrās spēļu kārtās Latvijas virslīgā zaudēja pirmos punktus, liecina rīkotāju informācija.

(papildināts ar "Skonto" uzvaru pār FB "Gulbene")
Latvijas čempioni vadībā izvirzījās 49.minūtē, kad Ģirts Karlsons realizēja 11 metru soda sitienu. Iespēju rezultātu līdzsvarot no 11 metru atzīmes neizmantoja laukuma saimnieki - 70. minūtē Ivana Lukjaņuka sitienu atvairīja vārtsargs Vitālijs Meļņičenko. Taču 12 minūtes vēlāk Daugavpils kluba uzbrukumu precīzi noslēdza Ēriks Kokins, kam palīdzēja arī vairāki rikošeti.

Turnīra tabulas galvgalī pa 10 punktiem ir FK "Ventspils" un FK "Liepāja", kas piektdien viesos ar 4:1 pieveica "Metta/LU" futbolistus.

Dienas otrā spēlē "Skonto" Rīgā ar 5:0 pārliecinoši pieveica FB "Gulbene" futbolistus.

Kārtas noslēgumā svētdien Jūrmalas "Spartaks" būs laukuma saimnieks pret FK "Jelgava".

Virslīgā astoņas komandas līdz novembrim izspēlēs četrus apļus. Uz pirmo līgu izkritīs vājākā komanda, turpretim 7.vietas ieguvējiem paredzēts tikties pārspēlēs ar otro labāko pirmās līgas vienību.