FK «Ventspils» futbolisti ar pārliecinošu uzvaru vairo cerības uz virslīgas trijnieku

Pērnās sezonas čempionvienība FK "Ventspils" sestdien mājās ar 3:1 pārliecinoši uzvarēja Jūrmalas "Spartaku" un saglabāja izredzes Latvijas virslīgas sezonu noslēgt vismaz pirmajā trijniekā, liecina rīkotāju informācija. Divus vārtus Ventspils olimpiskā centra stadionā guva Ģirts Karlsons.

Laukuma saimnieki vadībā izvirzījās jau 5.minūtē, kad precīzs bija Ritvars Rugins, savukārt Karlsons 17 minūtes vēlāk ventspilnieku pārsvaru divkāršoja. "Spartakam" laba iespēja samazināt rezultāta starpību bija 33.minūtē, taču Nauris Bulvītis netrāpīja 11 metru soda sitienu, ko tiesnesis piešķīra par spēli ar roku soda laukumā.

Toties pārsvaru FK "Ventspils" ar trešajiem vārtiem nostiprināja piecas minūtes pēc pārtraukuma, kad Karlsons no tuvas distances spēcīgi un precīzi sita ar galvu. Jau kompensācijas laika izskaņā Daniils Ulimbaševs individuāli izskrēja līdz soda laukuma robežai un precīzi trāpīja vārtu stūrī.

FK "Ventspils" piektdien zuda arī teorētiskas izredzes nosargāt čempionu titulu, un komandas izredzes izkonkurēt "Skonto" cīņā par otro vietu arī ir ļoti pieticīgas.

Čempionu lauri teju jau ir rokā 46 punktus guvušajai FK "Liepāja", kam atlikušajās trijās spēlēs pietiks ar diviem punktiem. Otrās vietas pašreizējie īpašnieki "Skonto" iekrājuši 39 punktus un ir piecus punktus priekšā FK "Jelgava" futbolistiem. FK "Ventspils" arvien ieņem 4.vietu un no Jelgavas kluba atpaliek vienu punktu, taču ar vienu spēli rezervē.