FK «Jelgava» sagādā vēl vienu zaudējumu Ventspils futbolistiem

FK "Jelgava" piektdien viesos ar 2:1 uzvarēja FK "Ventspils" futbolistus un pakāpās uz otro vietu Latvijas virslīgā, tiesa, apsteigtajiem sāncenšiem "Skonto" ir viena spēle rezervē, liecina organizatoru informācija. Pašreizējie čempioni FK "Ventspils" cieta trešo zaudējumu pēc kārtas un vēl vairāk attālinājās no izredzēm paturēt čempionu laurus vēl uz gadu.

Abus vārtus uzvarētājiem guva Boriss Bogdaškins, kurš divreiz izvirzīja FK "Jelgava" vadībā 42. un 88.minūtē. Savukārt neveiksmju joslā iekļuvušajiem ventspilniekiem rezultatīvs bija Anastasijs Mordatenko.

Bogdaškins rezultātu atklāja ar efektīgu sitienu no gaisa. Pārsvaru FK "Jelgava" teju divkāršoja 54.minūtē, kad pēc rikošeta bumba trāpīja pa vārtu pārliktni. Toties FK "Ventspils" savu iespēju garām nepalaida 75.minūtē, kad bumba trāpīga gan pa vārtu stabu, gan mainīja virzienu pēc pāris rikošetiem, līdz Mordatenko trāpīja vārtos.

Taču saglabāt neizšķirtu ventspilniekiem neizdevās, jo neilgi pirms spēles beigām Bogdaškins pietuvojās soda laukumam un bumba pēc viņa sitiena trāpīja apakšējā stūrī.

Ar 17 spēlēs iekrātiem 34 punktiem līdere ir FK "Liepāja", kas ar spēli rezervē apsteidz FK "Jelgava" futbolistus par trim punktiem. FK "Ventspils" ar 27 punktiem ir 4.vietā trīs punktus aiz "Skonto".

Vēl divas spēles 21.kārtā notiks svētdien, kad BFC "Daugavpils" būs laukuma saimnieki pret turnīra līderiem FK "Liepāja", bet Jūrmalas "Spartaks" Slokā uzņems "Skonto" futbolistus.

Virslīgā septiņas komandas līdz novembrim izspēlēs četrus apļus.